Do divadla zve Zdeňka Vlachovská

Léto nás ještě hřeje v zádech a následující divadelní sezóna už skládá kamínky jednotlivých představení v mozaiku příjemných kulturních zážitků. V prostorách Divadla BARKA, otevřeného kulturního prostoru Ligy vozíčkářů, naleznete nejčastěji produkce studentských či amatérských souborů, zdravých lidí i těch, kteří rozdávají radost z divadelní či pohybové tvorby navzdory svému handicapu.

Do divadla zve Zdeňka Vlachovská

Babí léto v Barce otevře sezónu v rámci Erbovních slavností Králova Pole neobvyklým koncertem Doteky tanga po desáté hodině večerní, kdy spojí hudbu a tanec.

Konec září bude patřit dvěma úspěšným titulům minulé sezóny. Skvělou komedii Mátový, nebo citron? nechávající nahlédnout do zkoušek divadelní hry, která postupně odhaluje charaktery i lidské vlastnosti více, než by si někteří přáli, hraje soubor vidících a zrakově postižených herců Divadélko Fortel. Soubor SUUD rozezní jeviště autorským muzikálem Sladká Charity, příběhem barové tanečnice, která chce být milována a hledá svůj sen.

Říjen přinese 4. ročník festivalu integrované tvorby FEST IN – Postiženi uměním a vy se můžete těšit na činoherní a taneční představení pro dospělé i děti. Z festivalového programu budiž ochutnávkou skvělá choreografie Bez mezí integrovaného pohybového divadla Proty boty a premiéra krimikomedie Divadélka Fortel Madam Colombová zasahuje s Fortelem.

Zajímavý začátek sezóny bude mít i Divadlo na Orlí s premiérou muzikálu Večeře, ve kterém hrají studenti Ateliéru muzikálového herectví DIFA JAMU. Stejný prostor bude hostit scénický projekt Filharmonie Brno futuristickou operou Vítězství nad sluncem.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307