Do kina zve Anežka Opatrná

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Pohodlné sedačky, obří plátno, chroupání popcornu, přátelé, filmové zážitky. Víte, jak dlouho jsme čekali na otevření kin? Necelých osm měsíců! Hrůza. Ale věci se pomalu začínají vracet do normálu a vy se opět můžete v létě těšit na skvělé filmy. Věřte, že na své si přijde úplně každý.

Pro mladé fanoušky komedií je tu nad očekávání dobrá česká gangsterka o dvou kamarádech Ubal a zmiz. Společně pěstují a prodávají trávu, nicméně jednoho dne se rozhodnou udělat ten největší kšeft v životě, který je ovšem nad jejich síly. Nenechte odradit tím, že se jedná o český film. Můžu slíbit, že se neubráníte záchvatům smíchu. V Ubal a zmiz uvidíte například Matouše Rumla, Janka Gregora, Karla Dobrého, Martina Hofmanna, Marka Lamboru nebo Predraga Bjelace (Igor Karkarov z Harryho Pottera).

Pro ty, kdo si rádi popláčou nad filmy jako Hvězdy nám nepřály, je tady film Bože, ty seš hajzl, natočený podle skutečných událostí. Příběh mladé veselé holky, která zjistí, že má rakovinu, a rozhodne se užít si zbývající čas naplno. Na filmu je nesmírně sympatické, že se neodehrává v prostředí nemocnic a se samotnou nemocí se vlastně vůbec nesetkáme. Díky tomu je to ideální feel-good letní romantika.

I mámy a tátové mají na co zajít do kina! Třeba na komedii Deníček moderního fotra natočenou podle stejnojmenného knižního bestselleru. Pokud si pánové myslí, že mateřská dovolená je dovolená, jsou na omylu. Zjistí to i Jirka Mádl, který se ujal role onoho naivního fotra. A ještě nám zbývá film pro drsné chlapy a tím je rozhodně akčňák Nikdo od tvůrců Johna Wicka.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307