Do kina zve Barbora Suchyňová

Měsíc září nabídne rovnou několik akcí a filmových premiér, na které se můžete těšit v našem kině. Ráda bych vás pozvala na oficiální ozvěny MFF Karlovy Vary – Šary Vary, které budou probíhat v období 28. srpna až 3. září.

Do kina zve Barbora Suchyňová

Šary Vary vám přinesou výběr těch nejlepších snímků z karlovarského festivalu, a vy si tak můžete užít festivalovou atmosféru, aniž byste opustili hranice Brna. Takže pokud jste se letos ve Varech nestihli otočit, budeme se na vás těšit poslední srpnový až první zářijový víkend, letošní program bude opravdu bohatý. Dovolte mi vás pozvat také na exkluzivní předpremiéru citlivého dramatu Jana Foukala Marťanské lodě, které bylo inspirováno stejnojmennou knihou básní Aleny Černé a Martina Kyšperského. Propadněte osudové lásce již ve čtvrtek 9. 9. Předpremiéra proběhne za účasti delegace a nebude chybět ani koncert kapely Květy. Těšit se můžete na Martina Kyšperského i Elišku Křenkovou.

V září se mohou radovat také fanoušci britské alternativní rockové scény. Ve čtvrtek 23. 9. uvedeme záznam jednoho z nejdůležitějších koncertů posledních 25 let. Během jednoho srpnového víkendu roku 1996 se více než 250 000 fanoušků sešlo v Knebworth parku, aby zhlédli dvě přelomové show kapely Oasis, které utvářely dějiny. Snímek mimo jiné zachycuje také vztah kapely s fanoušky a obsahuje dosud neviděné materiály, jako jsou rozhovory se členy kapely a organizátory. Oasis Knebworth 1996 je povinností pro každého, komu z reproduktorů stále zní hitovky jako Wonderwall, Don’t Look Back In Anger či Champagne.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307