Do kina zve Kamil Fila

Kdo to s filmy myslí v létě vážně, jezdí do Karlových Varů a na Letní filmovou školu, kde si najde desítky dobrých věcí. Lidé, kteří čekají, co jim dovezou multiplexy až pod nos, to ale taky nemají špatné.

I když je to vlastně už pátý film dané série, pořád se asi největší očekávání rojí okolo Jasona Bournea. Vrací se Matt Damon jako agent, který už si tak trochu něco pamatuje, i režisér Paul Greengrass, který redefinoval pojetí akčních filmů. Nikdo neumí dělat tak rychlé a návazné akce. 

Černý kůň letní sezóny je komiksový Sebevražedný oddíl, o partě superpadouchů, kteří budou nechtěně páchat dobro. Zatím jen není jasné, jak moc bude film sestříhaný a nakolik se jeho drsnost promění v komediální nadsázku. Ještě větší neznámou je, jak si režisér Justin Lin, poradil s převzetím štafetového kolíku u série Star Trek. Na třetí díl s podtitulem Do neznáma se bude chodit asi i proto, že těsně před premiérou zemřel jeden z herců Anton Yelchin. 

Úplnou neznámou a předem nejvíc nesnášeným filmem léta jsou ale Krotitelé duchů, přesněji Krotitelky, reboot slavného filmu z 80. let, kdy kombinézy tentokrát navléknou samé ženy. Byl bych hrozně rád, kdyby se tento snímek povedl a umlčel hatery, že značka Ghostbuster patří jen klukům, ale obávám se, že to tak nebude. Hollywood je pořád jedna velká Sausage Party (tedy večírek, kde jsou samí kluci, co mají mezi nohama párek). Oslím můstkem se tím dostáváme ke stejnojmenné animované komedii o jídlech, které se rozhodnou, že nechtějí být snězené.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307