Do Království zlatého slunce zve Marek Olbrzymek

Byla jednou jedna princezna Milena, která bydlela v Království zlatého slunce. Všechno v něm šlo jako po drátku – alespoň do doby, než … kde se vzal, tu se vzal … na smrdutém trojhlavém drakovi přiletěl nevítaný nápadník, princ z Království černého mraku! A pohádka může začít.

Naštěstí ještě pořád (alespoň v pohádkách) existují dobří Honzové, kteří princeznu vysvobodí a díky kterým (i v našem příběhu) nakonec dobro a pravda zvítězí nad zlem. A to ne silou meče, ale díky moudrosti, odvaze a lásce. Koncert Království zlatého slunce patří do řady rodinného abonmá Filharmonie Brno, která dlouhodobě nezapomíná na dětské publikum. Zábavnou formou a odlehčenými prostředky se mu snaží představit hudební svět. Hudba je pro nezkušené začátečníky i zasvěcené a ostřílené posluchače vždycky zážitek a v podání velkého symfonického orchestru je to možná ten nejlepší edukativní dárek, který můžete dětem (i sobě) dopřát.

Zážitek vám nabídneme i my – očekávejte příjemnou hodinku a půl s pestrým programem a s tempem tak akorát, aby ho zvládly menší i větší děti. Uslyšíte úryvky ze Smetanovy Prodané nevěsty, Pucciniho Turandot, Griegova Peer Gynta, Verdiho Rigoletta a spoustu dalších. A protože jsme slibovali dobrý konec, dojde i na Svatební pochod Felixe Mendelssohna-Bartholdyho. Autorem scénáře, dirigentem i průvodcem celého děje je Miloš Machek a mimo jiné vystoupí Zuzana Zámečníková a Kristina Růžičková. Těšíme se na vás a vaše ratolesti 18. února v 10.30 v Besedním domě!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307