DO MĚSTA ZVE LUBOMÍR BUDÍN

Když dáte do Googlu slova Brno a duben, tak vám vyběhne předpověď počasí a reklama na pana MUDr. Dubna, který je podle všeho tříhvězdičkový ortoped. Neznamená to snad, že by se v Brně v dubnu nedělo nic zajímavého, ale chce to víc hledat.

DO MĚSTA ZVE LUBOMÍR BUDÍN

Duben bývá obecně slabší měsíc, nikdo to neriskuje s „open-airem“, ale zároveň lidé jezdí na chaty a nechají „indoor“ Brno opuštěné. Pojďme ale popořádku. Hned 5. dubna je na Flédě Ventolin s hosty, což je elektronický úchyl, který má bizarní klipy a ještě podivnější live vystoupení. Je na Flédě celkem často, takže je šance, že tam nebude natřískáno, jak bývá v tomhle klubu zvykem, a bude prostor k tancovačce. Ostatní jeho pozvané kumpány neznám, ale věřím jeho vytříbenému vkusu a určitě zavítám.

Je mi už 33 a mám malého kluka, který je na kluby ještě… no nemá to rád. Tak bych ho vzal raději do hvězdárny, ta má úžasnou budovu, která jako by vypadla z Ikarie XB1, s přilehlým dětským hřištěm, kde mají i Mars rover nebo co to je za vesmírné vozítko.

12. dubna tam bude i opravdový kosmonaut Andrew Feustel, který vzal do kosmu našeho Krtečka. Ideální spojení, když máš doma malého kosmonauta.

Po víkendu syna vrátím mamince a bude zase čas na nějaké to dospělácké povyražení. V Brně už nějaký čas působí prapodivná skupina AVA kolektiv. Moc nevím, co to je za lidi, ale chystají na duben překvapení, které ještě nezveřejnili. Když jsem je prosil, aby mně to řekli, tak prý že ne. Je potřeba je sledovat na FB. Ale abych vám to alespoň trochu popsal. Jedna jejich akce se odehrávala v pravoslavném kostele, který byl celý nasvícen rudou barvou, a u oltáře bylo několik performerů mlátících do velkých bubnů. Prostě bizár. Chce to zažít. Nejde to popsat.

Abych vám furt necpal tu alternativu, tak mám i jeden mainstream. 16. dubna Lords of Sound v Bobycentru. Což je orchestr s vokalisty a sborem, který zahraje snad všechny filmové soundtracky, které byste chtěli slyšet naživo.

Ke konci dubna se koná moje srdcovka. Bohutický košt 27. dubna. Za rozumnou cenu jdete na desetihodinovu šichtu v ochutnávání více než 600 vzorků vín. Odjíždím posledním vlakem v 8 večer a většinou si celou cestu zpívám Kačerov jak hurikán. Nakonec ten duben bude fajn!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307