Do nového roku hodně štěstí, zdraví a filmů v Kině Art!

Do roku 2020 Art vykročil s nabitým filmovým plánem. Bude pokračovat v typické dramaturgii tvořené mixem inteligentního mainstreamu, současných artovek a festivalů, občas okořeněných nějakou netradiční projekcí, filmovými nebo herními kvízy a těšit se můžete i na oblíbené promítání pro rodiče s dětmi a odpolední projekce v rámci Kina Siesta!

Kino Siesta nabízí zlevněné odpolední projekce aktuálních snímků i nestárnoucí klasiky pro všechny, kteří mají v úterý volno. Projekce probíhají v obou sálech, a to v 15.00 a v 15.30. Nezáleží na tom, jestli zrovna čekáte na lekci power jógy, máte čas mezi přednáškami nebo se vracíte z pravidelného pozdního oběda s kamarádkou, projekce jsou tu pro každého, kdo má v úterý odpoledne pauzu a má chuť ji vyplnit filmovým zážitkem.

Program všech projekcí i dalších akcí najdete na webu kina, tak na něj mrkněte, vyberte si vám sympatický film a začněte rok společně s Kinem Art na staronové adrese Cihlářská 19 (Velký sál, Malý sál, Galerie ART, Černá díra, Café ART)!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307