Dveře mysterií otevírá Livingstone

Výstava Magický Himálaj v Technickém muzeu Brno má skvělé ohlasy. Největší expozice ve střední Evropě se těší i na vás. Zážitkové instalace provází stovky velkoplošných fotografií a tisíce cenných předmětů. Nechte se unést mozaikou impresí, vjemů a vyprávění.

Zrcadlový labyrint s myriádami modlitebních praporců levituje v prostoru a pod vámi i všude kolem vlají barevné lungty. Vstupte do chrámu, kláštera, hinduistického ášramu, mešity či horolezeckého base campu. Korzujte pestrou indickou tržnicí s pekařem, zubařem, zelinářem i holičem.

Výstavu přizdobil Radek Jaroš s projektem Koruna Himálaje, Jiří Kolbaba ukazuje Bhútán a Jan Trávníček promítá nejvyšší hory světa ve 3D. Působivý je i hold cestovatelským legendám Hanzelkovi, Zikmundovi a Miloslavu Stinglovi. Výstava končí 30. září.

„Ve dnech 5. a 6. září zveme na festival Magický Himálaj na Kraví hoře. Užijte si exotiku tanečnic a smyslnost indického bollywood dance. Akvabely rozehrají vodní kouzla. Didgeridoo a magické rytmy strhnou k tanci. Exotický stánek s ochutnávkou nápojů i jídel přiblíží Nepál všemi smysly. Na hvězdárně bude promítat Jirka Kolbaba, Láďa Zibura, Miloslav Stingl, Martin Koukal a další. Neváhejte, počet vstupenek je limitován!“ zve autor výstavy Ruda Švaříček a CK Livingstone.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307