Etno Jaro vás zahřeje na Staré Pekárně

Hudební kavárna Stará Pekárna uvádí od 25. ledna do 27. dubna průběžný hudební festival Etno Jaro 2017. Na zájemce o kvalitní živou hudbu ze všech koutů světa čeká v útulném prostředí brněnského klubu Stará Pekárna celkem 14 koncertních večerů, na kterých se představí čeští i zahraniční interpreti.

Etno Jaro vás zahřeje na Staré Pekárně

 

Bohatý výběr účinkujících i jejich stylové rozpětí slibuje opravdu jedinečné hudební zážitky. Prvního března nás čeká živelná skupina Tubabu hrající západoafrickou hudbu na djembe a další originální bubny. Ze západního Slovenska přijede ve čtvrtek 9. března skupina Karpatské horké, jejichž hudba vychází ze slovenského folklóru ovlivněného folkem, rockem, jazzem, blues a prvky world music. Ve středu 22. března zahraje na Pekárně Kumbalu, horkokrevná brněnská kapela nacházející inspiraci v různorodých stylech – balkánské muzice, klezmeru, reggae, rytmech západní Afriky, ale i ve folklóru.

Poslední březnovou středu bude večer ve znamení klezmeru. Starodávné a okouzlující melodie židovské svatby, jakož i jedinečné písně v jazyce jidiš zahraje Létající rabín. Přijďte se příjemně pobavit a prožít pestrou chuť hudby na některém z neopakovatelných koncertních večerů.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307