Exit game pod povrchem města

Temné podzemí, neúprosný časový limit, nutnost úniku. Adrenalin. Napětí. To vše přináší nová úniková hra Poklad v Labyrintu pod Zelným trhem.Hodina a půl strávená v komplexu středověkých chodeb stojí za to. Baterka a teplé oblečení se vám bude hodit…

Exit game, kterou připravilo TIC BRNO, je určena pro týmy dvou až pěti hráčů. Hra prověří jejich fyzičku, odolnost, týmového ducha i mozkové závity. Na cestě brněnským podzemím je připraveno deset úkolů, při jejichž plnění musí všichni spolupracovat. Pro úspěšné absolvování hry je nutné všechny splnit během časového limitu 90 minut. Úniková hra přináší unikátní možnost dostat se do míst, kam se běžný návštěvník podzemí nepodívá.

Exit game Poklad v Labyrintu pod Zelným trhem si můžete zahrát každý den kromě pondělí. Na první dva termíny, tedy na ty, které začínají v 10 a ve 12 hodin, se vztahuje tzv. happy hour a startovné je pouhých 1 000 Kč pro celý tým. Hry, které začínají ve 14 a 16 hodin stojí o pětistovku víc a od 18 hodin je možné hrát pouze po předchozí domluvě.

Labyrint pod Zelným trhem je komplex středověkých chodeb a sklepů, jenž se skrývá šest až osm metrů pod povrchem. Kromě exit game je možné jeho prostory navštívit také v rámci prohlídek.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307