FantasTICké procházky

Třetí únorový víkend patří tradičně průvodcům a jejich tematickým prohlídkám. Již 17. ročník v Brně velmi oblíbeného Mezinárodního dne průvodců připravil TIC BRNO ve spolupráci s Asociací průvodců ČR. Město si můžete s profesionálními průvodci projít za sympatické vstupné 30 korun. Vstupenky si pořiďte včas, bývá vyprodáno.

FantasTICké procházky

I letos se akce drží ověřeného scénáře. Připraveny jsou procházky pro ty, kteří si rádi o městě poslechnou základní informace, i pro ty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti v některém z nabízených témat. A jaká že letos průvodci například nabízejí? Vydat se můžete po stopách císaře Napoleona, slavných brněnských rodáků nebo těch, jež možná znáte z pamětních desek. Poznáte Brno historické, Brno před 100 lety, ale i jeho secesní domy nebo dvory, dvorky, nádvoří. Vyslechnete si brněnské morytáty nebo výklad o smrti a rozkladu v Brně. Zavítáte do vilové čtvrti v Žabovřeskách nebo si s průvodci projdete samotné centrum města, které možná díky nim objevíte v nových souvislostech.

Děti od šesti let se můžou vydat po stopách brněnských pověstí, připraveny jsou i prohlídky pro anglicky a německy mluvící. Slavnostní zahájení Mezinárodního dne průvodců proběhne 22. února na nádvoří Staré radnice v 10 hodin.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307