Festival plný možností se blíží!

Letos se koná už 27. ročník mezinárodního divadelního festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Navštívit představení z několika zemí světa můžete od 28. března do 1. dubna.

Téma letošního ročníku je Hard Choices?, které odkazuje k informačnímu přetlaku a nekonečnému množství voleb, jemuž budou čelit i samotní účastníci.

Festival plný možností se blíží!

Festival se bude odehrávat na čtyřech brněnských divadelních scénách: v Divadelním studiu Marta, Divadle na Orlí, HaDivadle a v Huse na provázku. V hlavním programu bude k vidění čtrnáct představení, a to například ze Španělska, Izraele, Itálie, Polska, Rakouska, Chorvatska, Kolumbie či Slovenska. Zároveň se uskuteční off-programová představení, workshopy a open-class. Večer pak bude návštěvníky čekat další z těžkých voleb, zda si po náročném dni odpočinout, nebo se vydat na některý z festivalových večírků. Ambasadorem letošního ročníku je absolvent JAMU a herec Josef Polášek. Festival je dlouhodobě spolufinancován Mezinárodním visegrádským fondem. Atmosféru z minulých ročníků můžete nasát už nyní v několika brněnských kavárnách. Až do 2. dubna si můžete prohlédnout fotografie z posledních tří ročníků festivalu v Café baru Morgal, Kavárně ERA, Cafe Podnebí, Jedné Básni a V Melounovém cukru.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307