Festival seriálů

24. – 29. 9. 2019

Festival seriálů uvede to nejlepší z domova i ze světa. Bylo ho třeba. Sledování seriálů je už nějakou dobu vyhledávaná volnočasová aktivita a jejich obliba prudce roste. Tak proč jim nedopřát trochu oficiální pozornosti? Velkoformátově, kvalitně a v premiéře.

Serial Killer si na sebe už podruhé vzal nelehký úkol odpoutat fanoušky filmového díla na pokračování z pohodlí domácího gauče a vyrazit za dobrodružstvím do kina, mezi ostatní nadšence. Z letošní nabídky 40 projekcí vyniká vedle čtyř unikátních českých novinek i několik aktuálních norských titulů. Například nekompromisní dílo Exit o top manažerech se závislostmi všeho druhu, který festival uvede ještě před norskou televizní premiérou.
Festival ale nabídne víc než jen speciální premiérové projekce. Výjimečnou dramaturgii potvrzují svou účastí uznávaní členové odborné poroty, ředitelé televizí, členové vysílacích komisí, producenti, režiséři a další filmoví profesionálové. Kromě programu Industry se však festivalový divák může s těmito kapacitami potkat na přednáškách, během doprovodného programu a samozřejmě během večírků. Třeba si v sále hned vedle vás sedne šéfredaktor Forbesu.
Tak nečekejte, až budou tyhle pecky a budoucí hity ke stažení v kinoripu, přijďte si vybrat svoje favority rovnou z velkého plátna! On-line je neseženete.

24–29/9
Serial Killer
www.serialkiller.tv

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307