Filharmonie Brno slaví. Buďte u toho!

Brněnská filharmonie slaví 60. narozeniny a v sezoně 2015/2016 nabízí množství koncertů a nových zážitků!

Věřím, že budete slavit s námi a to nejlépe společně prožitými koncerty, kterými chceme učinit vaše večery výjimečné, objevné, hluboké a neopakovatelné. Pokud na nich zazní hudba nová, zjistíte s překvapením, jak je vám blízká; klasicky známá hudba naopak může v nových kombinacích a interpretacích náhle vyznít nečekaně čerstvě, s novým významem. Příjemné pro vás bude určitě také zjištění, že nezvedáme ceny vstupného – berte to jako náš dárek pro vás.

Filharmonie Brno slaví. Buďte u toho!

V jubilejní sezoně nabídneme například velké tradiční symfonické kusy Mahlera, Berlioze, Šostakoviče, Strausse, ale i nové zážitky v podobě moderních koncertů, netradičních projektů či mladých interpretů s mezinárodní reputací v čele s umělkyní sezony, slavnou houslovou virtuoskou Alinou Pogostkinovou. Představí se také všichni naši dosavadní šéfdirigenti s repertoárem, který je každému z nich nejbližší. Těšit se můžete na bohatou řadu Mimořádných koncertů, i na oblíbené Veřejné generální zkoušky, které umožňují dopolední návštěvu ve filharmonii nebo na Mladou krev, která nabízí klasickou hudbu zblízka a bez bariéry pódia. A na mnoho dalšího!

Budeme zkrátka slavit gejzírem hudby, která vás, doufám, zasáhne v tom nejlepším slova smyslu. V šedesáti letech jsme ve skvělé kondici, těšíme se na budoucnost a na nový sál, který se pomalu rodí vedle Besedního domu…
Díky vaší přízni nám přibývá vyprodaných koncertů, tak doporučuji zakoupit si vstupenky v předprodeji, který již začal!

Vaše Marie Kučerová, ředitelka Filharmonie Brno

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307