Hledáme dobrovolníky. Zn. Open House Brno 2019!

Osm tisíc spokojených návštěvníků, desítky běžně nepřístupných míst, padesát dobrovolníků. Takový byl festival Open House Brno 2018. Jaký bude ten letošní? Ještě větší a dokonce dvoudenní. Chcete nám s ním pomoct? Těšíme se na vás!

Festival Open House Brno 2019 otevře 13. a 14. dubna budovy a místa, kolem kterých běžně chodíte, ale nemůžeme se do nich podívat, nebo o kterých jste možná doposud ani neslyšeli. Dá vám zdarma nahlédnout, jak vypadají architektonicky zajímavé stavby zevnitř, jak fungují administrativní a technické budovy či co zbylo z industriálních staveb.

Přestože ještě v době uzávěrky časopisu, který držíte v ruce, vybírali pořadatelé zajímavé lokace, které dubnový festival nabídne, tak na Facebooku už událost sledovalo přes 12 000 lidí. Přidejte se k nim, ať máte ty nejčerstvější informace. Postupně už jsou tam odtajňována místa, na které budete moci zavítat.

Festival by nemohl fungovat bez desítek dobrovolníků. Máte zájem aktivně se podílet na jeho realizaci? Přihlaste se pořadatelům, čekají na vás na adrese dobrovolnici@openhousebrno.cz.

Otvírejte Brno spolu s námi!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307