Hledáme průvodce. Zn. MOJE Brno 2019!

Jste rádi středem pozornosti? Máte rádi lidi a Brno? Nelíbí se vám klasická nabídka turistických průvodců? Chcete ukázat Brno ze svého pohledu? Přihlaste se do výzvy MOJE Brno a staňte se průvodcem ve svém městě.

Je Brno vaše srdcová záležitost? Znáte v něm ulice, místa, budovy či příběhy, bez kterých si město neumíte představit? Staňte se průvodcem a ukažte všem svoje Brno! Vymyslete svoji trasu a její krátký popis a do 11. března se přihlaste do soutěže přes formulář na webu: www.ticbrno.cz/mojebrno. Všechny přihlášené trasy splňující podmínky soutěže pak budou zveřejněny a projdou hlasováním veřejnosti. Z těch návrhů, které lidi nejvíce zaujmou, se stanou opravdové komentované procházky městem a třeba zrovna z vás nový průvodce?

S organizací a propagací procházky vám pomůže TIC BRNO a nápadům se meze nekladou. V minulém roce se na prvních příčkách umístily Příběhy řeky Svitavy, Trapná procházka a MOJE Staré Brno. Čím osobnější, tím autentičtější a tím lepší! A centrum Brna není podmínkou. Naopak!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307