HRAVÝ LEDEN LÁKÁ DO ZÁJMOVÉHO KROUŽKU, NA LED I TANEČNÍ PARKET

Nový rok je vždy jako nepopsaný list papíru, čekající, až ho zaplníme. Patří-li mezi vaše přání více času stráveného s blízkými, aktivní odpočinek a také rozvoj vašich schopností a zájmů, z programu brněnských a kulturních institucí pro rok 2019 budete mít radost. Zaručeně si vyberete už v lednu!

Chtěli jste se odjakživa naučit tančit, včelařit nebo plánujete vylepšit komunikaci v cizím jazyce? Zajímá vás elektro nebo tvořivé dílny? Sny si můžete plnit ve Středisku volného času Lužánky, kde je pestrá nabídka zájmových kroužků pro malé, velké, ale také třeba pro seniory a budoucí maminky. Přihlašování do kurzů na 2. pololetí najdete na www.luzanky.cz. A tento webový odkaz se bude v lednu hodit i rodičům. Blíží se jednodenní pololetní prázdniny, které budou v pátek 1. února, a jarní, jež pro okresy Brno-město a Brno-venkov vychází na 11.–17. února. Nenechávejte výběr příměstských a pobytových táborů na poslední chvíli a zařiďte dětem včas nezapomenutelné zážitky v Brně i na horách.

Začátek roku patří bezesporu i plesové sezóně. Kouzelné chvíle pro vás chystají 19. ledna v brněnských Medlánkách ve Společenském centru Sýpka na Leteckém plesu. Milovníci nejen vážné hudby a nádherných prostor Besedního domu ocení také Reprezentační ples jedinečné Filharmonie Brno, která 26. ledna zahraje k tanci i poslechu společně s dalšími: Salonní orchestr Brno, Jazz Archiv a Cimbal Classic. A pokud vás lákají svižnější rytmy swingu a jazzu, 2. února se na vás těší na plese v SVČ Lužánky na Lidické.

I kdyby se Brnu v lednu vyhýbala pořádná zima se sněhem a zamrzlým Prýglem, lední brusle nemusí ležet v koutě. Umělá kluziště jsou v Brně doslova na každém rohu! Protáčet piruety můžete na kluzišti Vodova v Králově Poli, také na brusláku na Moravském náměstí, na Kraví hoře, za Lužánkami nebo na Lesné u ZŠ Milénova.

Ať už zvolíte program na bruslích, ve střevících, sněhulích nebo teniskách, přeji vám za celé SVČ Lužánky, aby pro vás byl následující rok výjimečný tak, jako je pro nás Lužánecké. Nejstarší a největší volnočasové středisko v Česku totiž slaví jubilejní 70. sezónu a má pro vás dárek – mobilní aplikaci LApka. Dobrodružství pro celou rodinu na sedmi místech po Brně začíná kliknutím na lapka.luzanky.cz. Užijte si hravý leden plný zážitků!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307