Íčko na Brněnské přehradě bude zlatá loď

Na konci minulého roku bylo otevřeno nové informační centrum na brněnském letišti. Nyní, s příchodem jara a léta, se na sezónu otevírá další „íčko“. A za pěkného počasí není příhodnější místo, než Brněnská přehrada.

Přehrada je na jaře a v létě jedním z nejvyhledávanějších míst v Brně. Za koupáním, opalováním, vodními sporty a výlety se sem sjíždí obyvatelé města i turisté. Na začátku června se zde proto otvírá informační stánek, který je situován přímo před vstupem na přístaviště, a zastavit se tak u něj mohou lidé cestou na hráz nebo dál tímto směrem. Informační centrum bude mít otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a návštěvníci se v něm domluví několika jazyky.

Informační centrum na Brněnské přehradě bude nepřehlédnutelné a tematicky bude odkazovat k motivu Brno je zlatá loď. V nabídce íčka na přehradě bude standardní servis, který bude doplněn o možnosti objednat si zde také v klidu na jednom místě další služby, včetně vstupů na vodní sporty a podobně. Sezónní bude kromě místa také nabídka propagačních materiálů a předmětů. Téma je jasné – léto, slunce a pláž. „Letní suvenýry s motivem Brno je zlatá loď budou určeny pro volný čas, který se tráví u vody, například frisbee nebo třeba nafukovací míče,“ doplňuje Petra Kovářová, vedoucí městské destinační agentury.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307