Italský design v Moravské galerii

Moravská galerie bude po čtyři dny hostit událost, která vás prostřednictvím výstavy, workshopů, designového obchodu a přednášek vtáhne do centra současného italského designu, reprezentovaného novou generací inovativních italských tvůrců.

Italský design v Moravské galerii

 

Návštěvníci se budou moci během Italian Design Act naučit několik designérských postupů od návrhu nábytku, módy, ilustrace až po nové oblasti jako jsou interaktivní design či sociální média. Součástí bude také designshop s možností nákupu produktů z dílen zúčastněných autorů.

Hlavním tématem akce je role designérů v dnešní společnosti. Jde o to ukázat, že lokální propojení designérů, výrobců, mladých podnikatelů, umělců, aktivistů, akademiků a leaderů v daném městě či zemi přináší řešení nejen oněch lokálních, ale i globálních výzev. Tato akce má za cíl přiblížit veřejnosti profesi designérů a kreativců a definovat jejich postavení vůči neustále se proměňujícímu prostředí, ve kterém působí.

Akci pořádá Italské velvyslanectví v Praze, ve spolupráci s brněnským architektonickým studiem KOGAA, pod záštitou města Brna, Jihomoravského kraje, Turistického informačního centra a firmy Nová Mosilana, a.s. A uskuteční se v Uměleckoprůmyslovém paláci na Husově 14.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307