Jak na brněnské šifrovačky?

Chcete se pobavit, prožít něco nového a zároveň se dozvědět zajímavé informace nejen o Brně? Právě vám jsou určeny šifrovací hry Turistického informačního centra, konkrétně Tajemství Staré radnice a Tmavomodré dobrodružství.

Do světa her se vstupuje v Informačním centru v Radnické ulici. Ke hraní obou her není potřeba nic jiného, než chytrý telefon a pak už jen ochota nechat se vést po jednotlivých stanovištích. Na každém ze stanovišť musí hráči najít kód, buďto v podobě čísel nebo jako QR symbolu. Po zadání kódu a zvládnutí úkolu následuje přesun na stanoviště následující. Nikdo se ale nemusí bát, že něco nevyřeší. Úkoly jsou založeny na tom, co hráči v místě najdou, možné je i využití nápovědy.

Hlavním cílem obou šifrovacích her je pobavit, představit prostory Staré radnici, ukázat Brno z jiné perspektivy a informace předat i mladší cílové skupině. Z tohoto důvodu TICmB 18. června pořádá speciální šifrovací sobotu, v jejímž rámci také připravuje odměnu pro první přihlášené týmy. Začínáme v 10 hodin dopoledne pod krokodýlem!

Šifrovací hra Tajemství Staré radnice: cena v rámci vstupného na věž Staré radnice, tedy 60 korun.

Šifrovací hra Tmavomodré dobrodružství: cena 200 korun za soutěžní tým.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307