Jak se dostat do formy poradí trenér Eduard Knoll

Nový rok znamená pro mnohé přelom. Když se zamyslím nad našimi předsevzetími, je to jen oddalování něčeho nevyhnutelného, do čeho se nechceme moc pouštět a necháváme to na hezké datum. Je jedno, začneme-li věci měnit dnes, za měsíc, nebo od prvního ledna. Všichni víme, že začátek nového roku je jen symbolické datum a ve skutečnosti to málokomu vydrží napořád.

Nejen ženy (ale ženy obzvlášť) mají tendenci dávat si nereálné cíle. Zhubnout 20 kilo do plavek, více se starat o sebe... Muži zase nejčastěji chtějí shodit břicho a nabrat svaly. Radikální změna je většinou cestou do záhuby.

Další potíží často bývá, že si lidé chtějí splnit své sny a přání, ale nejsou ochotni pro to něco udělat. Pokud se vás nadváha, obezita nebo zdravotní potíže drží delší dobu nebo nevíte, jak začít, svěřte se do rukou odborníka. Nepíši to proto, že jsem osobní trenér, ale vím, že tato cesta je pro vás nejsnadnější, nejrychlejší, nejbezpečnější a vydrží vám nejdéle. Kdo to myslí opravdu vážně, najde si možnost pohybu úplně všude. Ať už se jedná o fitko, cvičení doma, běhání, procházky nebo plavání. Když se nad tím zamyslíte, jde opravdu vše, a pokud chcete, najdete si možnost.

Doporučuji si udělat cvičební plán a ujasnit si, kdy budete mít čas sami na sebe a své cvičení. Nenechte si ho narušit, musíte být důslední a do jisté míry sobci vůči okolí. Je dobré, když o vašem záměru ví přátelé a rodina. Pokud to nebude opravdu, ale opravdu nutné, nedávejte přednost přátelům před svým plánem. Jinak pak týden uběhne jako voda a ve finále zjistíte, že jste byli cvičit jen jednou a k tomu jste se dvakrát přejedli.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307