Jarní průvodce lokální gastronomií

V moravské metropoli jsme v posledních letech svědky gastronomického rozmachu – nabídka restaurací, bister, barů, kaváren, cukráren i pivnic je velice pestrá. Všem těmto podnikům se věnujeme v novém vydání gastronomického průvodce FOOD DRINK BRNO jaro 2017, který vychází právě teď v dubnu.

Jarní průvodce lokální gastronomií

Po úspěšném čísle zaměřeném na podzim a zimu přicházíme s jarním aktualizovaným vydáním, v němž pro vás mapujeme brněnskou gastronomickou scénu. Dočtete se v něm, jaké novinky na jaro chystají brněnské restaurace, osobnosti z gastronomické scény prozradí, co na jaře nejraději vaří. Šéfkuchař Lukáš Nečas se s vámi podělí o rady, které bylinky a jedlé květy používat v kuchyni, Vladimír Kokolia vás překvapí svou inovací koprovky do ruky a Marek Sigmund vás provede pivním světem. Věnujeme se také cukrárnám a kavárnám a nakoukneme pod ruce cukrářů. A kam se vydáme na náš tradiční food trip? Tentokrát vás vezmeme trochu dál do sluncem zalité Florencie.

V gastronomickém průvodci jsme opět nezapomněli ani na vinařský speciál, který se tentokrát věnuje sektům. V publikaci najdete mapu centra města a adresář doporučených podniků. Zahraniční návštěvníci jistě ocení kompletní překlad do angličtiny. Nechte se pozvat do vybraných brněnských podniků, rádi budeme vašim průvodcem.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307