Jarní tematické prohlídky (alias špacíry) po Brně

Jarní úklid už máte za sebou, jarní únavu jste překonali, teď jsou na řadě jarní tematické prohlídky. TIC BRNO ve spolupráci s profesionály z Asociace průvodců ČR přináší výkvět nejoblíbenějších i zcela nově vyrašených okruhů, bez nichž by letošní jaro nebylo úplné. Nazujte vycházkovou obuv, nabijte foťák, nasaďte sluneční brýle a vydejte se na procházku, při níž poznáte Brno z nové perspektivy.

Jarní tematické prohlídky

Rádi se procházíte a hledáte příběhy, historická data a milujete neobvyklá místa? Jste lační po nových informacích a lákají vás zajímavá témata? Pohled na Brno jako město neobyčejné i každodenně prožívané, utvářené lidskými příběhy, vztahy a vzpomínkami vám zprostředkuje oblíbený cyklus tematických procházek. Jeho jarní část startuje na začátku dubna.

Společně s průvodci TIC BRNO se o jarních víkendech můžete vydat na 19 prohlídek Brna. Ať už jste cestovatelé, návštěvníci města nebo jste v Brně „domácí“, vybírat můžete z nových i dříve známých okruhů. Ty dubnové vás zavedou na Ústřední hřbitov, který je mimo jiné galerií umělecky hodnotných náhrobků od význačných umělců, poznáte s nimi Řečkovice včera a dnes, Brno Romů a Židů i Meziválečné Brno. Vydáte se Křížem krážem jarním městem, Po stopách brněnských pivovarů i Slavných brněnských soubojů. Poslechnete si vyprávění o Archeologii Brna nebo Pověsti pro pokročilé.

Nabídka procházek pak pokračuje i v květnu a červnu.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307