Jaro v Artu bude teplé a slunečné

Všichni doufáme, že květen bude teplý. Abychom to pojistili, připravili jsme pro vás přehlídku Teplé jaro, které na čtyři dny dá prostor queer filmům, a taky přehlídku filmů ze slunného jihu Balkanfilm, která proběhne hodně jarně v Lužánkách.

Jaro v Artu bude teplé a slunečné

Od 14. 5. vás čekají gayové (Plážoví povaleči), lesby (Pestrobarvec petrklíčový), translidé (Fantastické žena) i všichni pěkně pospolu, ruku v ruce na barikádách a v ulicích (Milk, 120 BPM, Pride). Aby ne, však na 17. 5. připadá Mezinárodní den proti homofobii. A aby toho nebylo málo, čeká vás samozřejmě i klasický art (Smrt v Benátkách), i ten méně klasický a méně očekávatelný (Batman a Robin a jeho queer čtení). A tak to máme v Artu rádi. A když už ten květen bude fest teplý, můžete za námi dorazit i do Lužánek, kde v šapitó proběhne přehlídka balkánských filmů Balkanfilm. Těšit se můžete hlavně na nechvalně proslulý, kultovní a skrz naskrz démonický Srbský film. A abyste to zajedli, bude i ochutnávka balkánských specialit a hromada komedií (Deník strojvůdce, Knězovy děti a další).

A jelikož k Balkánu patří hudba, tak se těšte i na Iron Maiden z obleženého Sarajeva (Scream for Me Sarajevo) či pravý balkánský punk (Punk's Not Dead). A samozřejmě vás čeká i živá hudba, přednášky a hromada psů. A nebojte, pokračovat budou i naše pop-upy. Na červen chystáme rovnu dva – jeden v Anthroposu a druhý v Káznici na Cejlu. Těšte se!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307