JazzFest láká na hvězdy

Hravé Skety, nadžánrové trio Malina-Liška-Nejtek, Newyorčan Pivec či swingující Ruml. JazzFestBrno představí kromě světových hvězd i českou špičku.

Foto: archív Ondřeje RumlaAmerické hudební hvězdy Wayne Shorter, Gregory Porter a Robert Glasper, to jsou nejzářivější jména pokračujícího hudebního festivalu JazzFestBrno. Ten do 28. dubna nabídne během dvanácti hudebních večerů třiadvacet koncertů na pěti místech. Dramaturgie festivalu však přinese i pestrou přehlídku toho nejlepšího z Evropy. Nejpočetnější zastoupení logicky patří domácím hudebníkům. Brno se může těšit na hravé vokální sexteto Skety, různými žánry protřelého, ale jazzu stále věrného Ondřeje Rumla, stálici české scény Roberta Balzara či v New Yorku etablovaného hammondkáře Ondřeje Pivce. „Na brněnský JazzFest zavítá také invenční trio Tomáš Liška, Luboš Malina a Michal Nejtek, kteří dovezou zbrusu nové nadžánrové album Fragile Bliss. Už 8. března se však fanoušci mohou těšit na dalšího velikána jazzové scény, charismatického zpěváka Gregoryho Portera, jenž svůj sametový baryton rozezní v Bobycentru.

Velký zájem o vstupenky napovídá, že stejně jako při předloňském koncertě, bude vyprodáno. Fanoušci by tak s nákupem vstupenek rozhodně neměli otálet. Kompletní program festivalu a online prodej vstupenek najdete na www.jazzfestbrno.cz.

(red)

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307