Je to boj! Festival krátkých filmů Brněnská 16 se blíží

Od 10. do 13. října proběhne již 59. ročník mezinárodního filmového festivalu krátkých filmů Brněnská 16. Těšit se můžete na hromadu filmů i hostů z celého světa a další doprovodný program. „Je to boj!“, hlásá motto letošního ročníku Brněnská 16.

„Je to boj natočit krátký film. Je to boj ho někomu ukázat. Je to boj pro vás uspořádat festival. O tom se přesvědčuje tým, který pro vás připravuje další ročník. Letos se uskuteční v bojových a taky krásných a pohodlných podmínkách Uměleckoprůmyslového muzea MG, Tržnice Brno a kina No Art na Radnické. Nakoukneme i do PRAHY a krytu 10-Z. Budeme prostě všude a byla by škoda, kdybyste tam nebyli vy,“ vzkazují pořadatelé festivalu.

Do soutěže se probojovalo 41 krátkých filmů. Nejvíce snímků je z Německa a Polska, zastoupeno je i Estonsko, Kypr, Čína… Česko bude reprezentovat animovaný film z FAMU Woo-hoo a také HOVNO2028 teprve osmnáctiletého Jana-Karla Pavlíka. Letos to bude hodně barevné, animované, květinové a plné zvířátek. Ale nebojte, přítomná bude i nějaká ta dystopie, deprese a závažná sociální témata. A možná přijde i muzikál.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307