Jste talent? Přihlaste se do To je talent!

Umělecká soutěž To je talent je určena pro všechny mladé zpěváky, básníky, výtvarníky, spisovatele, ale i kapely a hudební soubory z Brna a okolí. Že mezi ně patříte? A že vás láká vystoupit na náměstí Svobody na velkém pódiu? Pak je soutěž určena právě vám a vyhrajete-li, jsou prkna znamenající brněnský vánoční svět vaše!

Soutěžní přehlídka uměleckých aktivit mladých talentů do 18 let pokračuje v mnohaleté tradici talentových soutěží Brněnské kolo a Brněnský vrabeček. Letošní ročník proběhne pod záštitou TIC BRNO 18. a 25. října 2018. Soutěžit se bude v literární, hudební i výtvarné kategorii. Přihlásit se tak mohou zpěváci, hudebníci, kapely i začínající spisovatelé a výtvarníci. Mladé talenty bude hodnotit odborná porota a vítěz soutěže získá možnost vystoupit na náměstí Svobody v rámci kulturního programu Brněnských Vánoc. A v jakých kategoriích se bude soutěžit? Lidová a klasická píseň, Populární píseň, Hra na hudební nástroj, Hudební skupiny, Vokálně instrumentální soubor, Literatura a Výtvarné umění. Do literární soutěže se můžete hlásit s fejetonem, povídkou, úvahou či poezií na téma Zvyky a tradice. Téma výtvarné soutěže je stejné. Přijímány budou obrazy, sochy i jiné formy umění. Všechny kategorie jsou rozděleny do dvou podkategorií podle věku.

Přihlašovací formulář najdete na webových stránkách TIC BRNO a na vaše přihlášky se pořadatelé těší do půlnoci 7. října.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307