K poslechu hudby zve Josef Buchta

B-SIDE BAND slaví 10. narozeniny a já mám velkou radost, že vás při této příležitosti mohu pozvat k poslechu nové desky, kterou jsme nazvali jednoduše B-SIDE BAND: 10 LET a která vyjde 13. března.

K poslechu hudby zve Josef Buchta

 

Narozeninové CD prostřednictvím sedmnácti skladeb mapuje dosavadní působení a historii kapely, včetně našich významných hostů. V perfektní zvukové kvalitě si tak můžete vychutnat třeba hit Můj dědeček mě učívával jódlovat a americký tradicionál Old MacDonald v podání Vojtěcha Dyka, Intercooler nazpívaný Matějem Ruppertem, Too Close For Comfort s Terezou Černochovou, skvěle otextované písně Franta nebo Zdroj Romana Dragouna, live nahrávky skladeb s držiteli Grammy Kurtem Ellingem nebo New York Voices či společné písně britského vokálního tria The Puppini Sisters a Vojtěcha Dyka.

B-SIDE BAND jsem založil na jaře roku 2006 a stále je pro mě neuvěřitelné, kam celá kapela vyrostla, co jsme dokázali. Za aktuálně slavenou první dekádu máme na svém kontě mimo jiné zdařilou obnovenou premiéru legendární Jazzové mše Jaromíra Hniličky a řadu koncertů doma i v zahraničí. V posledních letech spolupracujeme především s Vojtou Dykem – výsledkem je už pět vyprodaných tour a hudební alba s nadšením přijatá posluchači i kritikou (Live at La Fabrika, Deska). Mimo to jsme však měli možnost vystoupit i s jinými českými zpěváky a světovými hvězdami. To vše naleznete právě na tomto novém CD, které od poloviny března můžete koupit ve všech obchodech s dobrou muzikou.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307