Kam s dětmi doporučuje Petra Loučková

Ráda bych Vás pozvala na netradiční a zajímavou prázdninovou akci, která se koná už třetím rokem v Tyršově sadu, letos od 11. 7. – 15. 7., a která se jmenuje Street-Art Tyršák 2016.

Máme tu pro děti přichystané velké bílé panely, na které mohou malovat křídami, prstovými barvami i štětci a pořádně si zařádit s barvami. Budou zde probíhat různé výtvarné dílničky a workshopy jak pro děti, tak pro dospělé. Například výroba drátovaných dekorací, tkaní na kolíkových tkalcovských stavech, výroba ručního papíru a další. Navíc se všichni mohou těšit na práci profesionálních umělců, kteří budou tvořit přímo před zraky malých diváků. V podvečer se děti mohou vyřádit při hudebních vystoupeních spolu s rodiči. Užijete si tu spoustu legrace pod širým nebem, vstupné je dobrovolné. Tuto akci pořádá Mateřské centrum Loučka, Start-Art a ateliér Kreat. 

Od září také mohou děti navštěvovat kroužky v Mateřském centru Loučka z.s. Děti si mohou přijít zazpívat, zatančit a zahrát na hudební nástroje do kroužku Muzikohrátky s klavírem, tvořit a malovat do Babyateliéru, vyrobit loutky a postavičky v kroužku Čarohraní s pohádkou, a také si zacvičit v kroužku Cvičení pro nejmenší. Během roku si mohou užít také výrobu lampiónů s průvodem, mikulášskou nadílku s dílničkou, vykrajování dýní, velikonoční barvení vajíček, karneval a spoustu dalších akcí pro celou rodinu. Novinkou je také Dětská skupina Palouček, která je určena pro děti od dvou let do pěti let.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307