Kam s dětmi doporučuje Simona Petrů

Je Štědrý večer. Čas, kdy společně večeříme a rozbalujeme dárky. Jenže pro jednoho kluka je to úplně jinak, protože zůstane sám. Tak začíná představení Polárka nad Betlémem, které v prosinci můžete vidět nejen v Divadle Polárka, ale i na akci Advent na Moraváku.

Polárka vstoupila do letošní sezóny s novým vedením a mnoha změnami nejen v dramaturgii – letošní sezónu otevíral první ročník festivalu Polárkový dort, v říjnu se divadlo otevřelo souborům pracujícím s herci s handicapem, v listopadu si odbyla svou premiéru malá scéna a nyní přichází na řadu vánoční představení Polárka nad Betlémem. Nejspíš nás nečeká klasický betlém s jesličkami a volečkem - příběh představení se odehrává v současnosti a je pod ním podepsaná dramaturgyně a básnířka Alžběta Michalová.

Polárka bude v adventním čase k vidění také na Moravském náměstí a Zelném trhu, kd na vánočních trzích vystoupí kapela Polaris – vesmírná kapela Divadla Polárka.

Po Vánocích se pak v Polárce chystají další premiéry. Ty úplně nejmenší děti, které snad o divadle ještě ani neslyšely, si mohou spolu s rodiči zodpovědět otázku Jak děláryba?, ty o kousek odrostlejší čeká na malé scéně představení Od maličkých k velikým, sestavené z říkadel a básní pro děti. V únoru si své první vystoupení odbude také Cirkus Unikum v režii Jiřího Jelínka. Z Divadla Polárka se stává prostor, který je živý, otevřený a plný nové energie a nápadů. A proto do něj co nejsrdečněji zvu i já.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307