Kam v Brně za sportem v chladném únoru

Hory jsou daleko, času je málo a tělo si žádá pohyb? Ani v chladných zimních měsících není v Brně nouze o možnosti, jak si zasportovat. A to ať už si chcete dát pořádně do těla, nebo jen lehce procvičit ztuhlé svaly.

Kam v Brně za sportem v chladném únoru

Pohodlí krytých bazénů Je vaší oblíbenou aktivitou plavání?

Nemusíte chodit k přehradě a vysekávat díru do ledu, Brno naštěstí nabízí mnoho krytých bazénů a jako ve většině velkých měst, i tady si každý přijde na své. „Děti si užijí spoustu zábavy v aquaparcích a starší ročníky si naopak mohou odpočinout v lázních. V Brně takové vyžití nabízí například Aquapark Kohoutovice a Lázně a relaxační centrum Rašínova,“ komentuje Michaela Radimská, tisková mluvčíl společnosti STAREZ - SPORT a. s., která spravuje brněnská sportoviště. Komu se zasteskne po vodě, může se tedy vydat na některé z těchto míst.

Výhody saunování a nové wellness za Lužánkami

Utéct před chladným počasím a zároveň udělat něco pro sebe? Saunování a další wellness procedury jsou nejen skvělým způsobem, jak se v chladných měsících prohřát, jde také o příjemný odpočinek, který má navíc blahodárné účinky na naše zdraví. Relaxace ve wellness velmi příznivě ovlivňuje naše tělo i mysl. Prospívá krevnímu oběhu a pokožce, zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá vyplavit škodliviny z těla a zahnat stres. Koupání a wellness jde ruku v ruce, a řada bazénů tak má vybudováno větší či menší wellness centrum při sobě. Jednu z takových odpočinkových zón v Brně nově nabízí Bazén za Lužánkami, kde je na ploše 800 metrů čtverečních k dispozici hned několik typů saun (včetně oblíbené finské či parní sauny), ve kterých pravidelně probíhají také saunové ceremoniály, VIP zóna s vívířivkou, kde si hosté navíc budou moci dopřát osvěžující nápoje či šampaňské, a venkovní bazén.

Nejen saunou živ je člověk – dejte šanci posilovně!

Saunování není jediným způsobem, jak pomoci své imunitě lépe fungovat. Dobrou možností, jak podpořit obranyschopnost i fyzičku, je návštěva posilovny. Řada fitness zařízení poskytuje speciální programy pod vedením profesionálního kondičního trenéra, který pomůže s posílením problematických partií, s redukcí hmotnosti nebo zkrátka jen s nastavením správného a zdravého cvičení na míru. Lázeňské posilovny, v Brně například ta na Rašínově, nabízejí vedle toho také doplňkové služby jako provedení tělesné analýzy, komplexní kardio cvičení „total body“ i cvičení navržené přímo pro potřeby seniorů.

 

Prohánět se na bruslích centrem města?

Oprašte svoje brusle a vydejte se na čerstvý vzduch! Kdo nechce být závislý na tloušťce ledu na řekách či rybnících, kterého je letos kvůli teplé zimě pomálu, může využít umělé kluziště přímo v srdci brněnského sportu za Lužánkami. Zdejší otevřená ledová plocha stojí na místě, kde se tyčila legendární hokejová aréna, kde Vlastimil Bubník, Bronislav Danda a další v dresu předchůdce dnešní Komety bavili tisícovky diváků a sbírali pro Brno československé tituly. Puk je zde možné honit i nyní, zároveň si tu díky půjčovně bruslí mohou užít pohyb po ledě i ti bez potřebného vybavení. K dispozici je rovněž teplé občerstvení. Návštěvu popsaných brněnských sportovišť budete mít ještě snažší, pokud použijete čipové hodinky, které platí v sedmi různých areálech pod správou společnosti STAREZ - SPORT. Získáte na ně slevy na vstupné a nabíjet je můžete i přes internet.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307