Kam za pohybem poradí Eliška Březinová

Kam za sportem v prosinci? Možností zimních sportů v Brně je spousta. Musíte se rozhodnout, jestli chcete sportovat doma nebo venku.

Nejoblíbenějším zimním sportem venku je bruslení. V Brně je možné zajít si na veřejné bruslení třeba na Kometu, Vodovu anebo do Lužánek. Vezměte s sebou na led partnera, manžela a děti a užijte si odpočinek i zábavu v jednom. Navíc dokonale zpevníte svaly na nohou a hýždích. Zahřát se pak můžete v plaveckém bazénu, kde má voda 26 stupňů. Třeba na Kraví horu, Lesnou nebo do Lužánek. Anebo také do wellness areálů – mým oblíbeným je třeba resort na přehradě. Bazény jsou určitě dobrým odpočinkem pro tělo i mysl.

Pokud chcete zažít zábavu s dětmi, doporučuji zajít do zábavního parku Bongo nebo JumpParku, kde si užijete atrakce v hale a protáhnete při tom i své tělo. Kdo je zvyklý běhat, ani v zimě nemusí přestávat. Důležité je ale zvolit vhodné oblečení. Stačí vybrat příjemnou trasu v Brně či okolí. A pokud bude opravdu moc zima, zajděte si zaběhat do některého fitka, kterých je v Brně dost.

A tomu, kdo žádnému z těchto sportů moc nehoví, doporučuji alespoň svižnou procházku třeba do parku se svým domácím mazlíčkem, pokud ho máte, nebo alespoň s kamarády. Svižná chůze prospívá kondici a imunitě.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307