Káznice žije v září

S koncem prázdnin opět bývalá káznice na Cejlu ožívá kulturním programem. V tomto objektu s neopakovatelným geniem loci vás čeká koncert, divadlo a vrací se i oblíbené mše svaté celebrované Janem Hanákem.

Prvním bodem zářijového kulturního programu bude 10. září koncert kapely Toad Planet na dvoře káznice. Jedná se o psychedelic, funk, rock, punk? Kdo ví... Nezaškatulkovatelné ostravsko-brněnsko-olomoucké hudební uskupení na své koncerty zve takto: „Olízni žábu a proleť se s námi. It‘s pretty self-explanatory.“

Druhým bodem se stane 17. září divadelní představení souboru Masakr Elsinor o Janě Krejcarové, dceři Mileny Jesenské, s názvem Honza.

A třetím již zmíněná mše, která proběhne 30. září. Na říjen se pak opět chystá site specific instalace Zvěř několika desítek performerů z různých brněnských divadel, která byla v červnu rozmístěna ve všech přístupných prostorách káznice a divák/návštěvník jí procházel dle svého zájmu a uvážení. Takže určitě sledujte web a sociální sítě projektu Káznice žije, ať vám něco neunikne.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307