Kino Art: co všechno se povedlo

Nový rok svádí k přemítání nad nesplněnými předsevzetími, úvahám nad množstvím snědeného vánočního cukroví i k přemýšlení nad uplynulým obdobím. Tentokrát vynechme negativní rekapitulaci a naopak si připomeňme, co všechno se povedlo!

Kino Art na Cihlářské © Veronika Jambrichová

Do začátku loňského roku vstupovalo Kino Art s plány na klidnou sezónu s otevřenými kinosály. To se sice nepodařilo, ale protože je Art v disciplíně „mít kino bez otevřeného kina“ vycvičen z předchozích let, nezůstal sedět v koutě a rozhodl se expandovat za brány kinosálu zase o kousek dál. Místo projekcí na netradičních místech, kdy se v minulosti vydal s projektorem v kufříku do podzemí, do zoo nebo na palubu lodi, tentokrát vkročil do on-line prostoru a navštívil své diváky přímo doma. V rámci projektů Vaše kino a Moje kino LIVE tak odehrál více než 140 projekcí. Art neopustil ani své oblíbené kvízy, v on-line podobě uspořádal rovnou tři. Měsíce, ve kterých šlo promítat, využil Art naplno. V létě mohli diváci navštívit kino nejen na Cihlářské, ale i na zahradě vily Löw-Beer, kde se pod širým nebem odehrálo deset projekcí i audiokvíz. Nemohl chybět ani Mezinárodní festival krátkých filmů BRNO16! 61. ročník se sice přesunul na prosinec, a ještě do on-line prostoru, ale ani to mu neubralo na kráse, naopak!

Do letošního roku si Art přeje, abychom si společně dál užívali skvělé filmy, objevovali zapomenuté klenoty kinematografie i zbrusu nové snímky. PF 2021!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307