Květen! Láska! Srdce od TIMA a kondom od TICka.

Ať je pro vás symbolem lásky srdce nebo něco jiného, v Brně si přijdete na své. V informačních centrech TIC BRNO najdete zbrusu nová trička se srdcem, které navrhl TIMO – brněnská streetartová legenda, nebo černé kondomy inspirované brněnským časostrojem. A že černá zmenšuje? Sebevědomí brněnských mužů to nemůže ohrozit!

Květen! Láska! Srdce od TIMA a kondom od TICka.

Pryč jsou ty časy, kdy si turisté ze všech měst vozili podobné suvenýry, které často rezignovaly na originalitu města, ze kterého se právě vrátili. Alespoň v Brně už takové neseženete! Odzvonilo tady porcelánovým zvonečkům s motivy historických budov, nekoupíte si dárek, na který vám doma bude sedat prach.

Město se prezentuje řadou dárků, které reflektují aktuální brněnská témata a ta historická pojímají nově. A nekupují si je jen turisté, ale i Brňáci, kteří mají rádi své město a originální dárky. A co tedy ta nabídka pro zamilované? Srdce v místě srdce. Ale ne ledajaké. Od TIMA a s pruhy z brněnského znaku. A dárek z nejpraktičtějších – kondomy!

Každé město má svůj symbol. V Brně je to pro mnohé drak, ale pro některé jsou už víc nové „brněnské faly“. Stačí se podívat na dvě nejznámější sochy v centru města – časostroj na náměstí Svobody a sochu Odvahy na Moravském náměstí, u které se lidé většinou fotí v (ne)tradičním podhledu…

Pokud se do informačních center vypravíte, nevynechejte ani kolekci „Brno, láska na celý život“.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307