Lelkujte! Ale s mírou

Ano, my víme. Léto je tady a s ním i dobrá nálada a pocit, že si chceme a vlastně i musíme užívat. Souhlasíme s vámi! Na druhou stranu léto neznamená, že se máme vykašlat na práci sami na sobě nebo zapomenout na naše dlouhodobé cíle. Spíš je to naopak.

Přemýšlíte třeba nad tím, že si pořídíte longboard? Léto je skvělým obdobím na to, abyste si vytyčili nové cíle. Foto: Pocket media

Využijte nadcházející měsíce na maximum. Odpočinek je důležitý, dokonce i nějaké to lelkování je pro člověka přínosné. Vše má ale své meze, a proto vás podporujeme v tom, abyste našli ty své. Léto je totiž skvělým obdobím na to, abyste si vytyčili nové cíle, zároveň vám ale přináší možnost najít další přístupy, jak dosáhnout cílů starých, dlouhodobých. Dobré počasí vám například zajistí, že si můžete konečně osvojit dovednosti, na které jste jindy neměli čas. Přemýšlíte třeba nad tím, že si pořídíte longboard? Brněnské ulice jsou pro vás připravené. Lozíte rádi na stěně? Vyměňte ji za skutečnou skálu. Láká vás už dlouho downhill? Kurz této jízdy na kole se pravidelně pořádá i v Brně. Nezapomínejte ale ani na své dlouhodobé cíle, na kterých už intenzivně pracujete. Uvědomujeme si, že sedět u počítače nebo u knihy je těžké, obzvláště pokud je venku hezky. Proto vám radíme, abyste našli nové způsoby, jak postupně na svých cílech pracovat. Učíte se třeba pravidelně nějaký jazyk s lektorem on-line? Pro změnu se můžete potkat v kavárně. Hrajete po večerech rádi na kytaru? Tentokrát můžete trénovat na balkóně nebo přímo na ulici. Možností je spoustu, stačí být jen trochu kreativní. Rozhodně ale nezapomínejte na to nejdůležitější – učte se jen takové věci, pro které jste objevili skutečnou vášeň. Jen ta totiž zajistí, že během učení nebudete sledovat hodiny, ale budete si užívat každou minutu, kterou s vaším novým koníčkem strávíte.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307