Letní kino v Morgalu, Šary Vary a Brněnské filmové léto

Po loňském úspěchu opět kino Scala, Moravská galerie v Brně a Morgal roztáhnou filmové plátno pod klenbou noční oblohy na nádvoří Místodržitelského paláce. Scalní letňák vás zve na jedinečné filmové zážitky.

V blízkosti stínu markraběte Jošta bude pět dní v týdnu uváděn pestrý filmový program - v červenci od 21.30 a v srpnu od 21.00. 

Letňák odstartuje 2. července, promítání završí 30. srpna Hřebejkova Učitelka.

Určitě zajděte na tři filmové novinky z programu 51. ročníku „Karlových Varů“. Jedná se o film To je náš svět, pozitivně laděný příběh volnomyšlenkářské rodiny s Viggem Morten-stensenem v hlavní roli, o francouzské detektivní retro Líná zátoka a do třetice se můžete těšit na brazilské drama Neonový býk. 

Kromě toho budou uvedeny např. „oscarové“ filmy (Osm hrozných, Birdman, Revenant, Marťan či Dánská dívka) a další výborné snímky. Vstupenky pořídíte v předprodeji na pokladně kina nebo na místě půl hodiny před promítáním. Kapacita je omezena na 120 míst. 

Ve dnech 9. – 17. července Scala navíc uvádí Šary Vary – ozvěny karlovarského festivalu a během srpna se můžete těšit na Brněnské filmové léto za vstřícných 40 Kč.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307