Léto hýbe Brnem… hýbej se s ním!

Je to tady! Slunce pálí do vodní hladiny, zmáčený ručník se povaluje na dřevěném molu, únikem před silou paprsků je alej stromů podél cyklostezky, tráva voní a každé volné místo se plní lidmi, kteří se chtějí hýbat či relaxovat na čerstvém vzduchu. Čas plavání, čas dlouhých večerů, čas letních sportů!

Plavat pod jasnou oblohou? Není problém, venkovní bazény, koupaliště, rybníky – Brno a jeho okolí je plné příležitostí. Foto: Pocket media

Po dlouhém čase stráveném doma a o samotě je tu zase příležitost vyrazit ven, udělat něco pro své zdraví, rozhýbat ztuhlé svaly a osvěžit mysl. Léto v Brně znamená především aktivní odpočinek. Plavat pod jasnou oblohou? Není problém, venkovní bazény, koupaliště, rybníky – Brno a jeho okolí je plné příležitostí. Podívat se na dno přehrady? Proč ne? Zkuste kurzy potápění. Prýgl samozřejmě nabízí mnoho dalších možností od pohodových šlapadel a paddleboardů až po windsurfing či jachting. Podél jeho břehů si pak zahrajete plážový volejbal nebo basketbal. Po Svratce se zase můžete projet v kánoi a kochat se okolím řeky. Držíte se raději na souši? Dobře. Krásné počasí přímo vybízí ke cvičení venku, stačí si v parku rozložit podložku či jógamatku, samozřejmě lze vzít za vděk i samotnou trávou, a zůstat tak v přímém kontaktu se zemí. Kdy jindy také prochodit parky, lesoparky a další brněnské oázy zeleně naboso? Pokud je pro vás chůze moc pomalá a jste raději, když vás při pohybu chladí rozrážený vzduch, nazujte kolečkové brusle a prohánějte se po městských in-line drahách. Nebo si zalyžujte. Ano, v létě. V Brně si totiž můžete půjčit či koupit také kolečkové lyže. Můžeme si zamávat, až se na nich budeme míjet. Letní Brno čeká.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307