Listopad v Artu

Podzimní teploty přímo vybízí k zabalení se do svetru a trávení času v útulných ušácích a gaučích doplněné o koukání na filmy. Tedy nejlepší čas k tomu se stulit na pohodlné sedačky v Kině Art! Hned na začátku listopadu si připomeneme léto s festivalem nezávislých filmů o jízdě na divokých vlnách, 1. a 2. listopadu totiž proběhne Surf Film Festival.

A nebude to jediný festival, který bude Art hostit – od 16. do 22. se můžete těšit na queer filmový festival Mezipatra, který se letos bude konat již podvacáté. Program tradičně nabídne snímky s LGBTQ+ tematikou, doplněné skvělým doprovodným programem, jenž bude probíhat nejen v Artu na Cihářské, ale i v No Artu na Radnické.

Festivalovou jízdu doplní oblíbené pop-upy. Podzimní pošmourno skvěle ladí k Ozvěnám Noir Film Festivalu, a proto se můžete těšit na 7. listopadu a na v bývalém trezoru promítané Reservoir Dogs. Dalším noirovým hitem bude také projekce snímku Rebecca.
Kino ale nepřipravuje jen speciální akce, také promítá to nejlepší z artové i mainstreamové kinematografie, tak se někdy stavte.

1 a 2/11
Surf Film Festival

7/11
Ozvěny Noir Film Festivalu
www.kinoart.cz

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307