Maraton hudby Brno

Maraton hudby Brno je dynamicky se rozvíjející multižánrový festival, který do Brna přináší úplně nový koncept a během dvou let své existence se stal největším letním hudebním festivalem v Brně. Letos od 9. do 12. srpna nabídne 7 scén: jazz, nový cirkus, bezuliční busking, klasická hudba, folklor, pouliční divadlo a rock.

Nový cirkus se na Maratonu hudby uskuteční opět pod garancí Letní Letné a letos přiveze nové představení francouzského Cirque Inextremiste. V šapitó v areálu Hněvkovského se divákům naskytne podívaná dosud nepředstavitelných dimenzí. Tři akrobati, jedno kolečkové křeslo, jeden bagr a bezedná zásoba odvahy – to jsou hlavní ingredience tohoto vysoce adrenalinového dobrodružství.

Jazzový maraton v Sono Centru bude událostí letní jazzové sezony! Vedle nadějné brněnské kapely saxofonisty Marka Kotači nabídne světové hvězdy – izraelského pianistu Yarona Hermana s jeho triem a především kvintet proslulého amerického saxofonisty Kennyho Garretta, který v současnosti vkusně propojuje akustický modální jazz se současnou R´n´B.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307