Masopust bude v Bronxu

Bývalá káznice na Cejlu ožije v únoru výstavou fotografií, přednáškou o fenoménu tělesných modifikací, masopustní prohlídkou Bronxu i samotným masopustem. Již tradičně se zde třetí čtvrtek v měsíci uskuteční i mše.

Únor v káznici zahájí výstava fotodílny Pojď (se učit) fotit, kterou pořádá Cukrárna z Gorkého 39. Hned dvě akce se odehrají ve čtvrtek 20. února. V kapli proběhne od 18 hodin mše svatá a od 19 hodin se v káznici uskuteční přednáška o fenoménu tělesných modifikací z historické, společenské a psychologické perspektivy. Pokusí se zodpovědět otázku, proč si lidé modifikace vlastně dělají a jak souvisejí s fetišismem a sexualitou obecně.

Závěr měsíce již patří masopustu. Nejdřív jste 28. února zváni na masopustní prohlídku a 29. února již na akci Masopust bude! Bronx se rozjasní pestrými maskami, živou hudbou a pouličním veselím. Samotný program začne od 14.30 na náměstíčku pod platany a za doprovodu hudebníků a tanečnic Piroš Rouža z organizace DROM projde průvod ulicemi Bratislavská, Stará a Francouzská a zakončí trasu v parku Hvězdička – park Eugena Horvátha.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307