Mendel is back!

Nejen genetik, také meteorolog, včelař a kněz. To byl Gregor Johann Mendel. Kompletní DNA této významné brněnské osobnosti odhalí festival MENDEL IS BACK, který volně naváže na loňské oslavy jeho výročí Mendel: The Legacy.

Festival opět slibuje audiovizuální podívanou a vyvrcholením programu budou večerní a noční světelné instalace. Čtyři tváře G. J. Mendela budou představeny na čtyřech místech v Brně. Konkrétně na bývalé technice na Komenského náměstí, v prostorách SOŠ a SOU na ulici Jánská, v podzemí Divadla Reduta a samozřejmě v Mendelově muzeu na stejnojmenném náměstí.

V sobotu 23. 7. bude na všech čtyřech místech od 15 hodin připraven program nejen pro děti. V podvečer se pozornost upne na Mendlovo náměstí, kde vypukne koncert kapely Futurum, Moniky Načevy a Michala Pavlíčka a v prostorách muzea bude i gastronomický program. Po setmění se v rámci audiovizuální show rozsvítí všechny zmíněné budovy a připravena bude také původní Mendelova přednáška v dramatickém podání. Součástí festivalu se stane také Ingress, interaktivní hra pro mobilní telefony, která zájemce provede všemi důležitými stanovišti. V neděli pak vše završí bohoslužba v bazilice Nanebevzetí Panny Marie.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307