Městské divadlo Brno vás zve na letní open air představení!

21. 6. – 12. 7. 2015
20:30
Biskupský dvůr MZM

Přivítejte léto s nádhernými představeními pod hvězdným nebem a pichlavými petropavelskými věžemi! Městské divadlo Brno pro vás bude od 21. června do 12. července 2015 hrát na Biskupském dvoře Moravského zemského muzea u Zelného rynku tituly, čerpající z české historie. A ta umí být mnohdy velmi překvapivá a svérázná!

Baron TrenkLetošní světová premiéra, která spatří světlo světa právě na Biskupském dvoře, připomene život a osud slavného brněnského vědce, zakladatele genetiky Johanna Gregora Mendela, opata augustiniánského kláštera na Starém Brně, v představení nazvaném Mendel aneb Vzpoura hrášků. Nepůjde však o tradiční životopisné drama, ale o komediální zpěvohru s původními písněmi, v níž do Mendelova osudu vstupují rozličné brněnské legendy a v níž se konečně dozvíme také to, co na opatovy experimenty říká sám starobrněnský hrách. Nebudou chybět ani osvědčené tituly jako Baron Trenck – výpravný příběh o horkokrevném válečníkovi, svůdci a nejslavnějším vězni brněnského Špilberku, v hlavní roli s Petrem Štěpánem; legendární muzikál Noc na Karlštejně o zábavných záměnách a převlecích či rozverná hudební komedie My Fair Lady (ze Zelňáku), převedená do brněnského hantecu.

Celý program je možno nalézt na www.mdb.cz. Po předložení vstupenek na inscenace hrané v Biskupském dvoře obdržíte velmi zvýhodněné vstupné na nově otevřenou expozici v Moravském zemském muzeu Mendelianum – atraktivní svět genetiky.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307