Mezinárodní hudební festival Špilberk 2014

18. – 24. 8. 2014
velké nádvoří hradu Špilberk

Sedm nezapomenutelných hudebních večerů nad Brnem – čtyři koncerty, tři kinokoncerty

V polovině srpna na Špilberku odstartuje již patnáctý ročník mezinárodního hudebního festivalu, který je tradiční ozdobou brněnského kulturního léta.

Mezinárodní hudební festival Špilberk 2014

Nabízí na velkém nádvoří hradu sérii neopakovatelných koncertů pod širým nebem a letos nově také kinokoncerty! Brněnskému publiku se tak prostřednictvím filmového plátna nabídne možnost setkání s hvězdnými pianisty Lang Langem a Herbie Hancockem, s mladou francouzskou hvězdou ZAZ nebo s Berlínskými filharmoniky.

Na živých koncertech vystoupí kromě orchestru Filharmonie Brno ještě Filharmonie Hradec Králové s temperamentními Cigánskymi Diablami nebo orchestr Janáčkovy opery NDB s Dagmar Peckovou a Štefanem Margitou. Na koncertech domácí filharmonie se můžete v roli dirigentů těšit na „mistra husí kůže“ Aleksandara Markoviće nebo na brněnského rodáka a oblíbence Jakuba Hrůšu. Hrát se budou skladby známých mistrů Dvořáka, Webera, Bernsteina či Rachmaninova a zazní také klavírní koncert v podání klavíristy Jana Simona. Naplánujte si romantický večer pod hvězdami, vyberte si z festivalové nabídky a projděte se se svými blízkými krásným parkem na koncert . Chcete-li mít jistotu, že seženete lístky, doporučujeme koupit si je v předprodeji, který již probíhá.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307