Mezinárodní strojírenský veletrh se slevami BRNO FAIR CITY!

Již druhý rok mohou návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat v rámci projektu BRNO FAIR CITY mimořádné benefity v restauracích či barech nebo třeba na dopravu. Letošní Mezinárodní strojírenský veletrh proběhne v termínu od 1. do 5. října 2018 a bude to jeho jubilejní 60. ročník.

K Brnu dodnes neodmyslitelně patří titul „veletržní město“. Mezinárodní strojírenský veletrh každoročně měnil Brno na kosmopolitní metropoli plnou cizinců, technologic- kých novinek i spotřebitelského zboží, za kterým proudily na brněnské výstaviště statisíce návštěvníků. Společný projekt města Brna a Veletrhů Brno BRNO FAIR CITY má připomenout dobu, kdy veletrhy žilo celé město.

Pro účastníky veletrhu je připraveno množství výhod, které jim usnadní přístup ke všemu, co město Brno nabízí. Využít je mohou jak návštěvníci, tak vystavovatelé a pro jejich kompletní uplatnění je potřeba mít speciální náramek, jenž slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Ten lze czjednoduše získat v Info Pointu BRNO FAIR CITY během konání veletrhu.

Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, relaxace, zábavy a dopravy. V restauracích, pivnicích, barech či klubech jsou pro účastníky veletrhu přichystány welcome drinky zdarma, výhodná menu či různé slevové akce. Čekají na vás také pivní degustace v krytu 10-Z nebo speciální MSV party, která proběhne ve středu 3. října 2018 v baru HighFive. Využít můžete i zvýhodněnou kongresovou jízdenku od brněnského dopravního podniku nebo slevy na taxi.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307