Mezipatra se „zotavují“

Mezipatra s rokem 2020 přináší mnoho změn. Prostřednictvím 21. ročníku festival pátrá po změně a přehodnocuje, co znamená „svět tak, jak ho známe“. Zároveň také nabízí prostor pro zotavení, reflexi a regeneraci.

Vzhledem k současné situaci se celý festival přesouvá do on-line prostoru, ve kterém můžete sledovat filmy a doprovodný program z pohodlí domova. Soutěžní filmový program letos nabídne devět celovečerních snímků. Například dokumenty reflektující transgender a pátrání po pravé identitě v období dospívání Always Amber a Little Girl nebo projekce filmů Minyan a Make up, jež se zabývají tématem sebepoznání a sebepřijetí nejen v rozporu s vírou. Součástí budou tradičně i krátké filmy, dokumenty, retrospektivy a mimosoutěžní celovečerní snímky.

Doprovodný program letos nabídne live stream panelových diskuzí, např. o korektní terminologii v rámci transparentní češtiny či HIV nebo on-line moderované debaty o coming outu a queer identitě ve filmové a seriálové tvorbě. Těšit se můžete také na dva originální podcasty.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307