Multižánrový workshop festival

ProART – mezinárodní workshop festival tance, zpěvu, herectví, fotografie a dalších performing arts se letos poprvé uskuteční ve třech českých městech, a to v Praze, Brně a Valticích. Festival na zámku ve Valticích je letošní novinkou a je inspirovaný 400. výročím úmrtí Williama Shakespeara. Motto festivalu proto nese jeho citát: Svět je jako divadlo a my jsme jako herci v něm.

Tanečně-hudební divadlo nabídne ve vile Tugendhat reflexi životního osudu skladatelky Vítězslavy Kaprálové a propojí mezi sebou hudbu, tanec i důraz na výraz interpretů. V Centru experimentálního divadla složí poctu Williamu Shakespearovi taneční večer choreografů Leonie Wahl a Henrika Kaalunda. Ti se nechali inspirovat jeho Sonety a na hraně tance a divadla vytvořili jevištní poctu poezii. Ve vile Tugendhat se uskuteční také herecká improvizace bez hranic v podání seskupení IMPRA. Moderní divadelní představení vzniká až přímo na jevišti. Se svou koncertní talkshow pak vystoupí Bára Basiková. 

Druhou část festivalu tvoří workshopy, v jejichž nabídce nechybí kurzy tance, zpěvu, herectví, jóga nebo kreativní psaní. Každý účastník si může vytvořit vlastní denní plán. 

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307