Na koncert zve Dominik Drgoň

Léto v Brně je specifickým obdobím. Jindy tepající město se s odlivem studentů změní na pohodové, řekl bych až dovolenkové městečko. Na první pohled se může zdát, že se stejným způsobem zpomalí i hudební dění ve městě. Opak je však pravdou a podle mě ani v létě nemusí Brňáci za hudbou cestovat daleko. 

Hned zkraje léta (1. 7.) zkuste multižánrovou Zasranou Hipsterskou Diskotéku v Trojce a na nádvoří Domu pánů z Kunštátu, kde se představí několik lokálních kapel a DJs. Ve stejný den vypluje z brněnského přístaviště i první Electro Swing Boat tohoto léta. 

V Music Labu na Opletalově ulici připravujeme na léto novou rozšířenou zahrádku s pravidelným i nepravidelným hudebním programem. Z toho nepravidelného zmíním experimentální multižánrovou kapelu PostArt Ensemble (4. 7.). Ještě tentýž pátek (8. 7.) se představí i skvělá Musica Balkanika propojující srbské tradice a gypsy jazz. 

Koncem měsíce (25. 7.) nás navštíví italský zpěvák a skladatel Til Tanga. Z jeho hudby je cítit vliv legendárního Johnnyho Cashe, spojuje country s tvrdšími zvuky a akustickým rockem. Následovat bude 21. srpna výborný a mezinárodně oceňovaný Tango & Jazz Quartet až z Argentiny. Pravidelné akce se budou odehrávat zejména o pondělích a středách. Každé druhé pondělí to bude oblíbený Funky Lab Jam Session a o středách se budou střídat Falcone’s Garden Show a Swingová Zahrada s Heart of Dixie, kdy se zahrádka v Music Labu promění v pravou swingovou tančírnu z 30. let minulého století.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307