Na koncerty zve Ivan Bařina

Kdo by nechtěl prožít koncerty oblíbených¨kapel na jednom místě v jeden den, pokud možno za domem? Když jsem chtěl tuto touhu naplnit, zjistil jsem, že nejlepší cestou je uspořádat si takový festival sám.

Na koncerty zve Ivan Bařina

Tak vznikla idea Stanice – jednodenní festival zdarma v centru města. 16. dubna se zastavte ve Stanici Brno – v místech nádražního překladiště z 19. století budou umístěna dvě pódia. Na nich se představí projekty většinou bez velké publicity, zájmu médií a široké veřejnosti, a přesto skvělé, až špičkové ve svých žánrech. Please The Trees jsou oceňovanou
a neoddiskutovatelnou ikonou české alternativně rockové scény, ale můžete zažít i Wild Tides s „blbejma kecama a super písničkama“ nebo třeba Schwarzprior – můj tajný tip!

Já si totiž všiml, že i tady u nás jsou projekty, které se svým přirozeným způsobem vymezují proti mainstreamové popkultuře. Nejdou jednoduše hudebně zaškatulkovat, hledají nové hudební postupy a třeba i životní styl. Prostě jsem se zaměřil na CZ a SK scénu – hledám v ní kvalitu a nacházím ji! Format je nová akce důrazem na kvalitní současnou taneční scénu a minimalistickou vizuální stránku neodvádějící pozornost od hudby samotné. Format je sesterský projekt Stanice konající se den před ní na stejném místě.

V dubnu pak již zaujme pouze vystoupení Robert Glasper Experiment v Sonu a projekt Ztichlé budovy s hudbou stvořenou do daného prostoru!

Ivan Bařina
Art-Ist Agency

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307