Na noční běh Brnem zve Aleš Čtvrtníček

Kdo říká, že běžecké závody jsou záležitostí denního světla? Běhat se přece dá i potmě, a to nejen ulicemi Brna, ale i přes jeho památky. Zapojte se v sobotu 24. září do třetího ročníku závodu 5|10 mil Brnem a zkuste něco netradičního.

Zhruba tisícovka běžců vyrazí 24. září ve 20 hodin z ulice Husova. V rychlém tempu budou zdolávat historické centrum města. Vyběhnou směrem na Špilberk, dále přes Denisovy sady, Zelný trh a Petrov. Probíhat ale budou i méně tradičními místy – závod totiž vede také přes Kasematy nebo přes Starou a Novou radnici. Všechny účastníky čekají krásné výhledy na dominanty města Brna v neopakovatelné noční (a zároveň také soutěžní) atmosféře. Na výběr jsou dvě distance. Kratší trasa měří 5 mil (přibližně 8 km), v hlavním závodě pak běžci urazí 10 mil (cca 16 km). Běh je otevřen všem výkonnostním i věkovým kategoriím, hodinu před startem hlavního závodu totiž vyběhnou na půlmílovou trať také děti a junioři.

Závod 5|10 mil Brnem pořádá spolek Maraton Brno. Do jeho portfolia zážitkových běhů patří také dubnová silniční klasika Brněnský půlmaraton a květnový běh v AZ Tower – Schody AŽ nahoru. A právě nadšení běžci ze spolku s vámi zářijový závod i natrénují – začátkem měsíce se uskuteční cvičný výběh po trase. Městský kros nanečisto tak můžete vyzkoušet v doprovodu trenérů a zkušených běžců z tréninkové skupiny BehejBrno.com. Bližší informace o termínu i registraci najdete na stejnojmenném webu nebo na Facebooku. Tak běhej, Brno!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307